Zespół

Zespół

Nasz niezwykły zespół składa się z najlepszych ekspertów, którzy z chęcią zadbają o Twoje zdrowie.

dr Bartosz Szychowski

Absolwent stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którą ukończył w 2014. Dziedziną stomatologii, którą się pasjonuję jest chirurgia, tworzy bezstresową atmosferę oraz dba o samopoczucie pacjentów w trakcie nawet najtrudniejszych wizyt. Pracuje z zachowaniem najwyższej jakości procedur. Leczenie w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantoprotetyki, to domena dr Bartka , ulubionego lekarza pacjentów, którzy mają obawę przed wizytą oraz zabiegami chirurgicznymi.

dr Aleksandra Szychowska

Absolwentka stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi który ukończyła w 2014. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Zajmuje się leczeniem endodontycznym, zachowawczym, jednak jej pasją jest stomatologia estetyczna i medycyna estetyczna. Pacjenci doktor Oli cenią w niej profesjonalizm, otwartość i uśmiech. Ma wspaniałe podejście zarówno do leczenia dorosłych, jak i najmłodszych Pacjentów

Karolina

Higienistka

Karolina przeprowadza w naszym gabinecie zabiegi wybielania oraz higienizację. Dodatkowo wszyscy mali pacjenci ją kochają, ponieważ doskonale adaptuje najmłodszych do wizyt u dentysty. Jest przemiłą, osobą, która każdego dnia poszerza swoją wiedzę, by być najlepsza higienistką dla naszych Pacjentów.